Betano България Сезам Спорт PalmsBet: българска верига от казина и зализа за залози bwin безплатен залог

Отборите на Англия и Русия завършиха наравно 1:1 в първия си мач от група „Б“ на Евро 2016. Двубоят се изигра в Марсилия,.

Гол на Денис Глушаков, след асистенция на Васили Березуцки, в добавеното време на мача донесе точката на Русия.
Футболистът на Тотнъм Ерик Дайър от пряк свободен удар  в 73-ата минута вкара гола за Англия.
Двата тима си разделиха по едно полувреме, като през първата част по-активният бе тимът на Англия, а след почивката Русия имаше леко превъзходство.
Отборите изиграха динамично първо полувреме с добри възможности най-вече пред вратата на Русия за англичаните и стабилна игра на вратаря на „Сборная“ Игор Акинфеев.
Още в 3-ата минута Деле Али стреля опасно към вратата на Русия, като топката мина встрани.
В 7-ата минута се стигна до най-добрата възможност за гол за Англия преди почивката. Адам Лалана бе изведен на стрелкова позиция, но Акинфеев спаси.
В 12-ата минута пропуск за Англия направи и Крис Смолинг.
Най-добрата възможност за Русия преди почивката бе в 17-ата минута, когато Игнашевич стреля, но Джо Харт спаси.
В 35-ата минута пропуск направи и капитанът на Англия Уейн Руни, като отново на ниво бе Акинфеев.
След почивката тимът на Русия взе инициативата.
В 59-ата минута „Сборная“ можеше да поведе с автогол на Ерик Дайър, който изчисти лошо една топка от Шатов, но Джо Харт спаси.
Последва нов пропуск за Русия на Головин.
В 63-ата минута добра възможност пропусна и Смолов.
В 71-ата минута Уейн Руни удари греда, а при добавката Адам Лалана също нацели гредата. При положението обаче бе отсъдена засада.
Така се стигна до 73-ата минута, когато на границата на наказателното поле на Русия бе отсъден пряк свободен удар. Ерик Дайър изпълни перфектно, като не остави шансове на иначе направилият отличен мач на вратата на „Сборная“ Игор Акинфеев.
В добавеното време на мача Русия стигна до равенството с гол на Денис Глушаков и асистенция на Васили Березуцки.
Попадението дойде след грешка в отбраната на Англия.
Така след първия кръг в групата Уелс поведе в класирането с 3 точки, пред Англия и Русия по 1 точка и Словакия без спечелена точка.