Betano България Сезам Спорт PalmsBet: българска верига от казина и зализа за залози bwin безплатен залог

Защитаващият трофея в Шампионска лига отбор на Барселона отпадна на четвъртфиналите на състезанието.
В реванш от тази фаза на турнира Атлетико (Мадрид) победи като домакин Барселона с 2:0. В първия мач Барселона победи с 2:1. С общ резултат от двата мача 3:2 Атлетико се класира за полуфиналите на състезанието.
Антоан Гризман вкара головете за Атлетико на стадион „Висенте Калдерон“.
През първата част тимът на Атлетико бе по-активният, като в 3-ата минута капитанът на домакините Габи пропусна добра възможност за откриване на резултата. В 7-ата минута пропуск за Атлетико направи и Антоан Гризман.
В средата на полувремето домакините претендираха за дузпа, за игра с ръка в наказателното поле на Барселона на Жерар Пике.
В 36-ата минута Гризман откри резултата в мача. Той засече с глава топката във вратата на Тер Щеген, след като бе оставен непокрит от отбраната на Барселона.
С началото на втората част Барселона се активизира, но в 53-ата минута можеше да получи втори гол, но Яник-Ферейра Караско пропусна.
Последва пропуск за Барселона на Луис Суарес.
В 87-ата минута Андрес Иниеста игра с ръка в наказателното поле на Барселона, за което бе отсъдена дузпа за Атлетико, която Гризман вкара за крайното 2:0 за тима от Мадрид.
В добавеното време реферът Рицоли не даде дузпа за Барселона.
Жребият за полуфиналите на турнира е на 16 април (петък).