Betano България Сезам Спорт PalmsBet: българска верига от казина и зализа за залози bwin безплатен залог

Отборите на Арсенал и Уест Хем не успяха да се победят и завършиха 3:3 в двубой от 33-ия кръг на Висшата лига. Двата състава изиграха убийствено вълнуващ мач, в който имаше абсолютно всичко, дори и груби съдийски грешки.

Уест Хям и Анди Каръл накараха Арсенал да забрави за титлата, след като двата тима врътнаха реми 3:3.

Това стана в лондонското дерби от 33-ия кръг на Висшата лига, което се игра на "Болейн Граунд".

Анди Каръл бе над всички, след като изигра може би най-добрия мач в своята кариера и наниза хеттрик за точката, за своя отбор.

Йозил и Санчес дадоха аванс на гостите с попадения в 18-ата и 35-ата минута, но с голове в 44-ата минута и продължението преди почивката Каръл върна отбора си в играта.

В 51-ата минута той заби своя трети гол и имаше шанс за още поне едно-две попадения, но в крайна сметка Кошчелни донесе ремито на гостите в 70-ата минута.

Това е първи случай в който Уест Хям бележи три гола при домакинство на Арсенал от 40 години насам.

Ремито е голям удар и за двата тима, тъй като Арсенал вече може да забрави за титлата, тъй като е на цели 10 точки от Лестър, докато Уест Хям може да се отдалечи от топ 4.

Освен страхотния футбол, който показаха двата отбора, този мач ще се запомни и със спорните моменти от страна на съдиите, които признаха съмнителен гол на Йозил.