Betano България Сезам Спорт PalmsBet: българска верига от казина и зализа за залози bwin безплатен залог

Отборите на Борусия (Дортмунд) и Ливърпул завършиха наравно 1:1 в първата четвъртфинална среща в турнира Лига Европа. Дивок Ориги откри резултата за гостите в 37-ата минута, но в 48-ата Борусия изравни с гол на Матс Хумелс.
Реваншът между двата тима на „Анфийлд“ ще се играе на 14 април.

Настоящият мениджър на английския клуб Юрген Клоп се заврърна в Дортмунд, където постигна най-големите си успехи като треньор. Ливърпул до момента няма загуба в 11-те си мача в Лига Европа, като победите на тима са 4, а равенствата – 7. Борусия от своя страна има 11 победи в 15 мача във втория по сила клубен турнир.

Борусия (Дортмунд): Вайденфелер, Бендер, Мхитарян, Ройс, Хумелс, Обамеянг, Пишчек, Кастро, Шмелцер, Вайгъл, Дурм
Ст. треньор: Томас Тухел

Ливърпул: Миньоле, Клайн, Ловрен, Милнър, Коутиньо, Хендерсън, Сако, Морено, Лалана, Джан, Ориги
Ст. треньор: Юрген Клоп

Съдия: Карлос Веласко Карбайо (Испания)