Betano България Сезам Спорт PalmsBet: българска верига от казина и зализа за залози bwin безплатен залог

Ливърпул се класира за полуфиналите на турнира Лига Европа. Английският тим победи като домакин Борусия (Дортмунд) в реванша с 4:3. В първия мач двата отбора завършиха 1:1 и така съставът на Юрген Клоп си осигури място сред най-добрите четири тима в турнира.

Хенрих Мхитарян откри резултата за гостите в 5-ата минута, а в 9-ата Пиер-Емерик Обамеянг отбеляза второ попадение. В 48-ата минута за Ливърпул се разписа Дивок Ориги. Марко Ройс вкара трети гол за гостите в 57-ата минута. Девет минути по-късно Филипе Коутиньо се разписа за 3:2, а в 78-ата Мамаду Сако изравни резултата. Победното попадение за Ливърпул отбеляза Деян Ловрен в продължението на мача.

Ливърпул: Миньоле, Клайн, Ловрен, Сако, Морено, Емре Джан, Милнър, Лалана, Коутиньо, Фирмино, Ориги
Ст. треньор: Юрген Клоп

Борусия (Дортмунд): Вайденфелер, Пишчек, Папастатопулос, Кастро, Вайгъл, Шмелцер, Мхитарян, Кагава, Хумелс, Ройс, Обамеянг
Ст. треньор: Томас Тухел

Съдия: Джунейт Чакър (Турция)