Betano България Сезам Спорт PalmsBet: българска верига от казина и зализа за залози bwin безплатен залог

Националният отбор на България постигна победа с 1:0 над Португалия в контролен мач, игран на стадион "Д-р Магаляеш Песоа" в Лейрия. Единственият гол в двубоя вкара Марселиньо, който бе точен в 19-ата минута. За футболиста на Лудогорец мачът бе дебют с националната фланелка.

Португалия пропусна да изравни от дузпа в 67-ата минута, когато вратарят Владислав Стоянов отрази удара на Кристиано Роналдо.

Следващата контрола на България е на 29 март, когато тимът ни гостува на Македония.

Португалия: Антони Лопеш, Бруно Алвеш, Пепе, Елизеу, Жоао Марио, Виейриня, Рафа, Вилиам Карвальо, Нани, Кристиано Роналдо, Адриен
Селекционер: Фернандо Сантош

България: Владислав Стоянов, Страхил Попов, Александър Александров, Николай Бодуров, Живко Миланов, Светослав Дяков, Ивайло Чочев, Михаил Александров, Марселиньо, Ивелин Попов, Димитър Рангелов
Селекционер: Ивайло Петев

Съдия: Карлос Клос Гомес (Испания)