Betano България Сезам Спорт PalmsBet: българска верига от казина и зализа за залози bwin безплатен залог

ГЛЕДАЙ ОНЛАЙН: Лестър - Ливърпул (Висша Лига) от 22:00 четвъртък

Висша лигаЛивърпулЛестър

Лестър Сити и Ливърпул се изправят един срещу друг в най-интересния двубой от деветнадесетия кръг на английската Висша Лига сезон 2019/20.

Сблъсъкът между двата отбора ще се играе  в четвъртък 26 декември от 22:00 на стадион Кинг Пауър в едноименния град, Англия.

Лестър Сити записа две поредни срещи без победа и въпреки това заема 2-ро място с актив от 39 точки след осемнадесет изиграни мача. Равенството бе срещу Норич и определено заслужаваха успеха, но срещу Манчестър Сити бяха надиграни края на първото и през второто полувреме. Лисиците са силен домакин и сега се изправят пред поредното предизвикателство като ще имат подкрепата на своите фенове. На Кинг Пауър имат седем победи, две равенства и нула загуби като са допуснали най-малко попадения, а именно 5. Ливърпул вече има един трофей след като спечели Световно клубно първенство на ФИФА. Червените са в отлична форма и с лекота се класираха за директните елиминации в Шампионска Лига, като имат възможност да защитят трофея си от миналия сезон в този турнир. В Англия са безупречни до този момент и имат комфортна преднина на 1-вото място от десет точки. Тима на Клоп е най-силния гост и те като своя опонент са допуснали едва 5 гола далече от дома.

Интересен факт е, че двата тима имат почти идентична голова разлика 41:14 срещу 42:14. Разликата в класите обаче е очевидна, но смятаме, че може да бъде компенсирана от домакинското предимство в този сблъсък. Лестър при успех може да направи първенството много по-интересно и със сигурност Брендън Роджърс ще иска точно това от отбора си.