Betano България Сезам Спорт PalmsBet: българска верига от казина и зализа за залози bwin безплатен залог

ГЛЕДАЙ ОНЛАЙН: Адмира - ЦСКА (Лига Европа - квалификации) от 20:00 четвъртък

ЦСКА отстрани Рига и сега е на път да се пребори с Адмира Вакер в 1/4-финалите за влизане в групите на Лига Европа.

Сблъсъкът ще се играе  в четвъртък 2 август от 20:00 на БСФЗ Арена в град Мария Енцерсдорф. Австрия.

Първия двубой в България завърши с победа за червените с 3:0, като гостите бяха тотално надиграни. ЦСКА София е в серия от три поредни победи, в които са отбелязали седем гола и не са допуснали нито един. Тима ще се бори за титлата в Първа Лига и със сигурност за участие в групите на Лига Европа. Адмира загуби шансовете си да премине 1/4-финалите заради слабото си представяне. Те от друга страна са в сесрия от пет поредни загуби във всички турнири, като са допуснали девет попадения и не са успели да отбележат нито едно. Тима се намира в слаба форма и ще трябва да насочи усилието си в местното първенство, където през този сезон ще им бъде доста по-трудно.

Почти сигурно е кой ще продължи напред, но изхода от този мач изобщо не е сигурен, защото гостите постигнаха своето, а домакините ще искат най-накрая да зарадват своите фенове. Победителят от този четвъртфинал ще се изправи срещу победителя между Стярнан и Копенхаген в полуфиналите за влизане в групите на Лига Европа.