Betano България Сезам Спорт PalmsBet: българска верига от казина и зализа за залози bwin безплатен залог

ГЛЕДАЙ ОНЛАЙН: Аржентина - Хърватия (Световно първенство - Русия 2018) от 21:00 четвъртък

Аржентина се изправя срещу Хърватия във втория двубой от група D на Световното първенство в Русия 2018.

Сблъсъкът ще се състои на 21 юни от 21:00 часа пред пълните трибуни на стадион Нижни Новгород в едноименния град, Русия.

Аржентина разочарова своите фенове заради равенството в първия двубой срещу сърцатия отбор на Исландия. Мача завърши при резултат 1:1 и сега “ Гаучосите“ имат нужда от трите точки за да запазят шансовете си за излизане от групите. Хърватия без особени затруднения победи Нигерия и заема 1-во място с актив от три точки. “Шахматистите“ нямат поражение в пет последователни срещи във важни турнири и равенство изглежда напълно постижимо и ще им осигури класиране напред в мондиала.

Това ще е един от най-интересните сблъсъци в груповата фаза, а се оказва и че е от огромно значение, особено за отбора от Южна Америка. Очакваме оспорван и интересен двубой, в който и двата тима ще успеят да се разпишат.