Betano България Сезам Спорт PalmsBet: българска верига от казина и зализа за залози bwin безплатен залог

ГЛЕДАЙ ОНЛАЙН: Арсенал - Ливърпул (Висша Лига) от 21:45 петък

Един срещу друг се изправят Арсенал и Ливърпул в първата среща от деветнадесетия кръг на английска Висша Лига.

Дербито ще се играе  на стадион Емирейтс в петък от 21:45 в град Лондон, Англия.

Двата отбора заемат съответно 4-то място с актив от 34 и 5-то място с актив от 33 точки във временното класиране. Арсенал участва в Лига Европа и е един от най-силните отбори в този турнир, което ги прави и претенденти за титлата. В първенството пред собствена публика имат едва една загуба от Манчестър Юнайтед, като всички останали сблъсъци са спечелени. Ливърпул от друга страна играе в Шампионска Лига и без никакъв проблем спечели своята група “Е“, като в последния сблъсък надви Спартак Москва със 7:0. Тима играе атрактивен и нападателен футбол под ръководството на Юрген Клоп, а Коутиньо, Салах и Мане не спират да бележат.

Два отбора с традиции и в добра спортна форма. Очакваме голова фиеста в най-интересния двубой от деветнадесетия кръг на английска Висша Лига.