Betano България Сезам Спорт PalmsBet: българска верига от казина и зализа за залози bwin безплатен залог

ГЛЕДАЙ ОНЛАЙН: Атлетик Билбао - Барселона (Купата на краля 2020/21) от 22:30 събота

БарселонаКупа на краляАтлетик Билбао

Атлетик Билбао се изправя срещу Барселона във финала за Купата на краля сезон 2020/21.

Сблъсъкът между двата отбора ще се играе в събота 17 април от 22:30 часа на стадион Ла Картуха в град Севиля, Испания.

Атлетик Билбао определено не се намира в най-добрата си спортна форма и заема 11-то място в класирането на Ла Лига, така че просто доиграва сезона там. Лъвовете са записали цели девет равенства в последните си петнадесет изиграни мача във всички турнири като рядко срещите им са резултатни и с повече от един гол разлика. Тима на Марселино Гарсия Торал няма сериозни проблеми с контузени или наказани играчи и ще разчита на най-доброто, с което разполага, но дали ще бъде достатъчно. Барселона също не се радва на добър сезон, но определено се намират в по-добра форма, отколкото в старта на кампанията, а на Камп Ноу изгряват някой млади и талантливи звезди. Каталунците отпаднаха от Шампионска Лига след като бяха надиграни от ПСЖ, а в последния кръг бяха надиграни от Реал Мадрид, което значително намали шансовете им за титлата. Роналд Куман също няма проблеми с контузени или наказани играчи освен Коутиньо и Фати, които едва ли биха променили играта на гранда.

Това са двата клуба с най-много успехи в историята на Копа дел Рей, като Барселона спечели трофея шест пъти през последните 11 години, на три пъти побеждавайки Билбао на финала. Това се случва точно две седмици след като Атлетик изгубиха отложения финал за Купата на краля сезон 2019-20 от Реал Сосиедад и сега ще търсят реванш.