Betano България Сезам Спорт PalmsBet: българска верига от казина и зализа за залози bwin безплатен залог

ГЛЕДАЙ ОНЛАЙН: Барселона - Атлетико Мадрид (Ла Лига) от 21:45 събота

Ла ЛигаБарселонаАтлетико Мадрид

Барселона и Атлетико Мадрид ще премерят сили в дербито на тридесет и първия кръг в испанската Ла Лига.

Сблъсъкът ще се играе  в събота 06 април от 21:45 часа вечерта на стадион Камп Ноу в град Барселона, Испания.

Барселона е лидер в Испания с актив от 70 точки. Каталунците имат преднина от 8 точки осем кръга преди края на първенството и това е трофей, който почти сигурно ще сепечелят, но тима се бори за требъл. На финала за купата на Краля се изправят срещу Валенсия след като категорично победиха Реал Мадрид с общ резултат от двете срещи 4:1. Също така продължават напред в Шампионска Лига, където категорично надиграха Лион и сега се изправят срещу Манчестър Юнайтед на ¼-финала. Атлетико Мадрид не се бори за нищо. Тима отпадна от ШЛ, но се представи достойно срещу Ювентус с общ резултат 3:2. В Ла Лига са на 2-ра позиция с преднина от 5 точки пред Реал, но и по-добра моментна форма, така че най-вероятно ще успеят да я запазят.

Двубоят противопоставя първия и втория в класирането. Формата и представянето им отразяват реалната ситуация в класирането и дори успех на гостите няма да промени значително нещата в тяхна полза. Последните срещи между двата гранда са много оспорвани и нискорезултатни. Надяваме се отново да видим изравнена игра като единствената разлика да е броят на головете.