Betano България Сезам Спорт PalmsBet: българска верига от казина и зализа за залози bwin безплатен залог

ГЛЕДАЙ ОНЛАЙН: Байер Леверкузен - Аталанта (Лига Европа 2021/22) от 19:45 четвъртък

Лига ЕвропаБайер ЛеверкузенАталанта

Байер Леверкузен се изправя срещу Аталанта във втория лег от 1/8-финалите на Лига Европа сезон 2021/22.

Сблъсъкът между двата отбора ще се играе в четвъртък 17 март от 19:45 вечерта на стадион БайАрена в едноименния град, Германия.

Байер Леверкузен ще започне таи среща без особено самочувствие, защото нямат успех в последните си три мача във всички турнири и само една победа в последните пет. Аспирините ще се борят за място в топ 4 на немската Бундеслига и въпреки че в момента са на 3-та позиция ще им бъде трудно с това представяне, защото борбата ще е много оспорвана. Тима на Херардо Сеоане Кастро понесе още един удар с контузията на Флориан Виртц, а като се има предвид и отсъствието на Патрик Шик ще им бъде доста по-трудно в атакуващ план. Аталанта от друга страна също не се намира в най-добрата си форма и заемат 7-мо място в Серия А като от топ 4 ги делят осем точки. След отпадането от Шампионска Лига надиграха Олимпиакос и сега бергамаските са на път да сторят това и с немски гранд. Тима на Джан Пиеро Гасперини има проблеми в гостуванията си и ще трябва да дадат 100% от възможностите си ако искат да си тръгнат като победители и да продължат напред.

Победата на Аталанта с 3:2 над Байер Леверкузен беше един от акцентите на Лига Европа миналата седмица и ще бъде трудно, но не и невъзможно да повторят тази голова фиеста в реванша, който ще се проведе в Германия.