Betano България Сезам Спорт PalmsBet: българска верига от казина и зализа за залози bwin безплатен залог

ГЛЕДАЙ ОНЛАЙН: Бетис - Манчестър Юнайтед (Лига Европа 2022/23) от 22:00 четвъртък

Лига ЕвропаМанчестър ЮнайтедБетис

Бетис се изправя срещу Манчестър Юнайтед във втората среща от 1/8-финалната фаза на Лига Европа сезон 2022/23.

Сблъсъкът между двата отбора ще се играе в четвъртък 16 март от 19:45 часа вечерта на Бенито Вилямарин в град Севиля, Испания.

Бетис няма победа в три поредни мача като два от тях са равенства и имат едно поражение именно срещу този противник. Зелено-белите явно имат моментни проблеми, но заради доброто си представяне в началото на сезона все още са на 5-та позиция в Ла Лига и дори имат реални шансове за топ 4 и Шампионска Лига догодина ако разбира се успеят да се съвземат. Тима на Мануел Пелегрини няма да може да разчита на Луиз Фелипе в защита и на Набил Фекир в халфовата линия като единствената добра новина е, че ще играят у дома.  Манчестър Юнайтед претърпя унизително поражение от Ливърпул в английската Висша Лига със 7:0, но след това се върнаха на победния път и въпреки че нямат реални шансове за титлата са на 3–та позиция в най-силното първенство. Червените дяволи имат сериозна преднина и може би няма да излезнат с пълен титулярен състав, но това далеч не означава, че ще подценят срещата. Тима на Ерик тен Хаг не може да разчита на Гарначо, Марсиал, Ериксен и Ван де Беек като нито един от тях не е ключов играч през този сезон.

Първата среща завърши с победа за Манчестър Юнайтед с 4:1 и сега просто не трябва да допускат нова голяма изненада, а именно три безответни гола. Едва ли има съмнение кой ще продължи напред, но това далеч не означава скучен или безрезултатен двубой.