Betano България Сезам Спорт PalmsBet: българска верига от казина и зализа за залози bwin безплатен залог

ГЛЕДАЙ ОНЛАЙН: Реал Бетис - Милан (Лига Европа) от 22:00 четвъртък

Реал Бетис и Милан се изправят един срещу друг в четвъртата среща от група F на Лига Европа сезон 2018/19.

Това е втория сблъсък на двата отбора и ще се играе  в четвъртък от 22:00 на стадион Бенито Вилямарин в град Севиля, Испания.

Реал Бетис изпитва сериозни затруднения в Ла Лига, където са едва на 14-то място и са в лоша серия от четири двубоя без победа, като са загубили три от тях. Допуснали са дванадесет гола, а имат в своя актив едва осем и ще трябва да се постараят повече ако искат догодина пак да участват в Европа. В Лига Европа обаче са лидер с актив от 7 точки след две победи и равенство и голова разлика 5:1. Милан е на противоположния полюс. След поражението от зелено-белите постгинаха три поредни победи в Серия А, където са на 4-та позиция и със сигурност ще искат да продължат тази поредица, а добрата форма на Гонсало Игуаин и Сусо ще помогне на тима на Дженаро Гатузо да зарадва своите фенове и да им се реваншира.

Лидерите в група F се изправят отново един срещу друг, като преди две седмици испанците измъканаха победата на Сан Сиро. Срещата беше равностойна и двата тима успяха да се разпишат. Със сигурност италианците ще търсят реванш и се надяваме да видим отново резултатен и оспорван мач.