Betano България Сезам Спорт PalmsBet: българска верига от казина и зализа за залози bwin безплатен залог

ГЛЕДАЙ ОНЛАЙН: Болоня - Милан (Серия А) от 21:45 събота

Серия АМиланБолоня

Болоня се изправя срещу Милан в деветия кръг на италианската Серия А сезон 2021/22.

Сблъсъкът между двата отбора ще се играе в събота 23 октомври от 21:45 вечерта на стадион Ренато Дал'Ара в едноименния град, Италия.

Болоня не успя да победи в последния кръг, въпреки че игра част от първото и цялото второ полувреме с човек повече срещу Удинезе и завършиха при резултат 1:1. Хрътките заемат 8-ма позиция с актив от дванадесет точки след осем изиграни мача и са с голова разлика 13:15. Тима воден от Синиша Михайлович няма сериозни проблеми с контузени играчи и има домакинско предимство, което те умело използват от началото на сезона. Милан от друга страна заема 2-ро място с актив от двадесет и две точки, с две по-малко от безпогрешния до този момент тим на Наполи. Росонерите също нямат поражение като са записали седем победи и едно равенство, а головата им разлика е 18:7. Тима на Стефано Пиоли обаче записа трето поредно поражение през седмицата в Шампионска Лига и загуби всякакви шансове за продължаване напред като най-вероятно сега ще се съсредоточат изцяло върху първенството.

Златан Ибрахимович ще се завърне за гостите, което е отлична новина за Милан, а домианцията срещу Болоня в последните изиграни мачове между тях е повече от очевидна. Въпреки това нищо не е сигурно до последния съдийски сигнал и се надяваме да станем свидетели на много попадения.