Betano България Сезам Спорт PalmsBet: българска верига от казина и зализа за залози bwin безплатен залог

ГЛЕДАЙ ОНЛАЙН: Брага - Лудогорец (Лига Европа - 2021/22) от 22:00 в четвъртък

Лига ЕвропаЛудогорецБрага

Брага се изправя срещу Лудогорец в четвъртия кръг от груповата фаза на Лига Европа сезон 2021/22.

Сблъсъкът между двата отбора ще се играе в четвъртък 04 ноември от 22:00 вечерта на стадион Мунисипал де Брага в едноименния град, Португалия.

Брага се намира в серия от девет двубоя без загуба във всички турнири след поражението в първия кръг на Лига Европа от Цървена Звезда с 2:1. Оръжейниците не са допускали поражение оттогава, а не са получавали гол от 3-ти Октомври. Тима на Карлос Карвалал заема 2-ро място с актив от шест точки след две победи и едно поражение като са отбелязали пет и са допуснали три гола в своята мрежа. Лудогорец за съжаление има най-малки шансове да продължи напред и то с огромна доза късмет. Орлите имат едва една точка и закономерно заемат последното място. Тима на Станислав Генчев има две загуби, равенство и голова разлика 1:3. Въпреки серията от три поредни победи в българските турнири и безусловното лидерство в първенството едва ли ще успеят да направят нещо запомнящо се в Лига Европа.

На Хювефарма Арена в Разград, Брага успя да измъкне трите точки от Лудогорец с минималното 1:0 в равностоен сблъсък. Надяваме се отново да видим добра игра от двете страни и този път българският тим да излезе победител.