Betano България Сезам Спорт PalmsBet: българска верига от казина и зализа за залози bwin безплатен залог

ГЛЕДАЙ ОНЛАЙН: Бразилия - Белгия (Световно първенство - Русия 2018 - четвъртфинал) от 21:00 петък

Бразилия и Белгия ще премерят сили в четвъртфинална среща на Световното първенство в Русия 2018, която ще определели кой от двата тима ще стигне до полуфинал.

Сблъсъкът ще се състои на 06 юли от 21:00 часа пред пълните трибуни на Казан Арена в едноименния град в Русия.

Бразилия допусна само едно попадение и едно равенство до този момент в турнира и това се случи в първата им среща. След това “Кариоките“ надиграха Коста Рика, Сърбия и Мексико с по 2:0, като показват все по-добра игра. Дъглас Коста и Каземиро няма да вземат участие в мача, но тима разполага с достатъчно потенциал и добри футболисти на всички постове за да успее да се справи и без тях. Белгия е най-резултатния отбор на това световно с 12 гола до този момент. “Червените дяволи“ разполагат с отлични футболисти в лицето на Де Бройне, Азар, Мертенс и Лукаку, които се представят впечатляващо и като отбор. Тима се намира в отлична форма и няма проблеми с контузени или наказани играчи.

Най-оспорвания и очакван сблъсък от фазата на директните елиминации. Това е първото сериозно изпитание пред двата отбора, които са в серии от по над петнадесет мача без поражение. Трудно допускат попадения и се разписват във почти всеки мач, така че ще бъде интересно да видим кой ще продължи напред.