Betano България Сезам Спорт PalmsBet: българска верига от казина и зализа за залози bwin безплатен залог

ГЛЕДАЙ ОНЛАЙН: ЦСКА София - Базел (Лига на конференциите - Квалификации) от 20:00 четвъртък

ЦСКАБазелЛига на конференциите

ЦСКА София се изправя срещу Базел във финала за влизане в груповата фаза на Лига на конференциите 2022/23.

Сблъсъкът между двата отбора ще се играе в четвъртък 18 август от 20:00 вечерта на стадион Българска армия в град София, България.

ЦСКА показва добри резултати и има четири победи, нула равенства и едно поражение в последните си пет изиграни сблъсъка във всички турнири. Червените не пказват добра игра, а по-скоро имат повече късмет и сега са аутсайдер срещу този съперник. Тима на Саша Илич надигра Сейнт Патрикс с общ резултат 2:1 след едно поражение и една победа, която дойде след изпълнение на дузпа. Базел не се намира в добра форма с две победи, пет равенства и три загуби в последните си десет двубоя във всички турнири. Червено-сините отстраниха Брьондби в полуфиналите за влизане в Лига на конференциите, но като се изключи този мач началото на сезона им е трудно и нетипично за тях. Добрата новина за тима на Александер Фрай е, че няма проблеми с контузени или накaзани титулярни играчи.

ЦСКА-София и Базел отново се изправят един срещу друг след две години в спор за място в групите на Лига на конференциите. Победителят ще бъде излъчен след две изиграни срещи, а не както бе преди две години, а именно само в една.