Betano България Сезам Спорт PalmsBet: българска верига от казина и зализа за залози bwin безплатен залог

ГЛЕДАЙ ОНЛАЙН: Англия - Белгия (Световно първенство - Русия 2018) от 21:00 четвъртък

Англия и Белгия ще премерят сили в последния двубой от група G на Световното първенство в Русия 2018, който ще определели лидера в класирането.

Сблъсъкът ще се състои на 28 юни от 21:00 часа на стадион Калининград в едноименния град, Русия.

Двата отбора имат по шест точки след два изиграни мача до този момент. Успели да отбележат по 8 гола и са допуснали по два, така че показателите им са напълно идентични. Англия обаче е лидер в групата, защото следващия критерии са жълтите картони, а трите лъва имат по-малко. Хари Кейн и компания се намират в добра форма и серия от дванадесет мача без поражение, като са спечелили девет от тях. Белгия е в по-добра серия от двадесет двубоя без загуба, пет от които са равенства, а останалите са успехи. Отбора играе доста внушително в нападение и не са се разписали едва в един мач, като разполагат и с едни от най-добрите футболисти. Лукаку, Мертенс, Азар и Де Бройне трудно могат да бъдат спрени и ще дадат всичко от себе си за осигурят на “ червените дяволи“ първа световна титла.

Сигурни за продължаването си напред и с резултатите, които показват до момента, това може да е една от най-интересните срещи с много голове. Първото място може да се окаже не толкова желано, защото не се знае класирането в много от групите, но без напрежение очакваме доста интересни положения и пред двете врати.