Betano България Сезам Спорт PalmsBet: българска верига от казина и зализа за залози bwin безплатен залог

ГЛЕДАЙ ОНЛАЙН: Фиорентина - Лацио (Серия А) от 21:45 събота

Серия АЛациоФиорентина

Фиорентина се изправя срещу Лацио в двадесет и четвъртия кръг на италианската Серия А сезон 2021/22.

Сблъсъкът между двата отбора ще се играе в събота 05 февруари от 21:45 вечерта на стадион Артемио Франки в град Флоренция, Италия.

Фиорентина се намира на 7-мо място с актив от тридесет и шест точки след двадесет и два изиграни мача. Виолетовите завършиха наравно в последния кръг срещу Каляри при резултат 1:1 и за момента се борят с Рома и Ювентус за място даващо право на участие в европейските турнири. Тима на Виченцо Италиано няма сериозни проблеми с контузени и наказани играчи и ще разчита на най-доброто, с което разполага. Лацио от друга страна е на 8-ма позиция със същия брой точки, но са изиграли мач повече от своя опонент. Далече от дома римските орли редуват победа с поражение и имат отрицателна голова разлика 18:23. Тима на Маурицио Сари също записа нулево равенство в последния кръг на Серия А на 22 януари срещу Аталанта и сега ще се опита да се върне на победния път.

Двата отбора са един до друг в класирането с почти еднакви показатели. В повечето случаи между тези два съперника домакина успява да се добере до трите точки. Заедно с Интер – Милан, това е другата интересна среща в този двадесет и четвърти кръг на италианската Серия А и се надяваме да станем свидетели на много попадения.