Betano България Сезам Спорт PalmsBet: българска верига от казина и зализа за залози bwin безплатен залог

ГЛЕДАЙ ОНЛАЙН: Интер - Болоня (Серия А) от 19:00 събота

Серия АИнтерБолоня

Интер се изправя срещу Болоня в двубой от четвъртия кръг на италианската Серия А сезон 2021/22.

Сблъсъкът между двата отбора ще се играе в събота 18 септември от 19:00 вечерта на стадион Сан Сиро в град Милано, Италия.

Интер е настоящия шампион в Серия А като през новия сезон се намира на 4-то място след три изиграни мача с актив от седем точки. Нерадзурите записаха равенство в последния кръг срещу Сампдория при резултат 2:2, а след това загубиха незаслужено в груповата фаза на Шампионска Лига от Реал Мадрид с гол в последната минута на мача. Мач, в който имаха двойно повече възможности да отбележат от своя опонент. Тима на Симоне Индзаги няма да може да разчита на Стефано Сенси и Кристиан Ериксен, но сега възможността за връщане обратно на победния път е отлична и едва ли ще я изтърват. Болоня се намира на 6-та позиция с актив от седем точки като своя опонент. Хрътките не са се изправяли срещу силен опонент през тази кампания и това за тях е първото по-сериозно предизвикателство. Синиша Михайлович има трудната задача да класира клуба по-напред от миналия сезон, но конкуренцията е доста сериозна и ще имат нужда от най-добрите си играчи, както и от малко късмет.

За последните две години Интер има три победи, а Болоня са записали две, така че никой няма сериозно преимущество. Ще бъде интересно да видим кой ще надделее и ще вземе трите точки и се надяваме да видим много попадения.