Betano България Сезам Спорт PalmsBet: българска верига от казина и зализа за залози bwin безплатен залог

ГЛЕДАЙ ОНЛАЙН: Ювентус - Атлетико Мадрид (Шампионска лига 2018/19) от 22:00 вторник

ЮвентусШампионска лигаАтлетико Мадрид

Ювентус и Атлетико Мадрид отново ще премерят сили като първата среща завърши при резултат 2:0 в полза на испанците. Това е втората среща от 1/8-финалите Шампионска Лига.

Сблъсъкът ще се играе  във вторник 12 март от 22:00 на едноименния стадион в град Торино, Италия.

Това е първото найстина сериозно предизвикателство пред Ювентус. Отбора на Масимилиано Алегри с лекота спечели група Н в Шампионска Лига и е лидер в класирането на Серия А с преднина от цели 18 точки пред Наполи. Кристиано Роналдо и компания нямат загуба в първенството, като водят по всички показатели и са с голова разлика 59:17. Масимилиано Алегри няма проблеми с контузии и няма извинение ако звездния му състав не успее да продължи напред, затова ще трябва да дадат всичко от себе си. Атлетико Мадрид е в серия от пет поредни победи във всички турнири. Дюшекчиите не могат да се преборят с Барселона за титлата и отпаднаха от надпреварата за купата, така че този турнир е единствената им възможност за титла. Диего Симеоне е наясно с този факт и за негова радост само Фелипе Луис няма да вземе участие в този сблъсък.

Видяхме много интересен първи мач и се надяваме това да се повтори. Въпреки преднината си Атлетико ще трябва да покаже най-доброто, на което е способен, защото все пак Ювентус разполага с по-добри играчи и има домакинско предимство. Нищо не е предрешено и нека по-подготвения тим да победи и да продължи напред в турнира.