Betano България Сезам Спорт PalmsBet: българска верига от казина и зализа за залози bwin безплатен залог

ГЛЕДАЙ ОНЛАЙН: ЛАСК Линц - Манчестър Юнайтед (Лига Европа 2019/20) от 19:55 в четвъртък

Лига ЕвропаМанчестър ЮнайтедЛАСК Линц

ЛАСК Линц се изправя срещу Манчестър Юнайтед в първия от два двубоя от 1/8-финалите в Лига Европа сезон 2019/20.

Сблъсъкът между двата отбора ще се играе  в четвъртък 12 март от 19:55 на стадион Райфайзен Арена в град Линц, Австрия.

ЛАСК Линц е лидер в австрийската Бундеслига с комфортна преднина от 6 точки пред Ред Бул Залцбург. И ако това не е нещо необичайно то представянето им е европейските турнири е пряитна изненада. Черно-белите имат една единствена загуба от общо осем изиграни мача в Лига Европа като в това чилсо е включена и груповата фаза. Трябва да се вземе предивд факта, че срещнаха тимове като Спортинг Лисабон и ПСВ, които са редовни участници. У дома имат 100% успеваемост в турнира и голова разлика 10:1. Манчестър Юнайтед се намира в добра форма и най-накрая показват игра, която е интересна за гледане. Червените дяволи победиха за втори път градския си съперник Манчестър Сити в първенстово и в момента са на 5-то място с актив от 45 точки. В Лига Европа нямат равностоен опонент до този момент като с лекота преминаха през груповата фаза и след това отстраниха Брюж с общ резултат 6:1.

От една страна е опита и добрата форма на гостите, а от друга перфектното представяне на „новак“ пред собствена публика и желанието им за титли. Двата тима не са се срещали до този момент и ще бъде интересно да видим какво ще ни предложат и кой ще успее да спечели точките.