Betano България Сезам Спорт PalmsBet: българска верига от казина и зализа за залози bwin безплатен залог

ГЛЕДАЙ ОНЛАЙН: Лацио - Рома (Серия А) от 21:45 неделя

Лацио и Рома се изправят един срещу друг за втори път през този сезон в тридесетия и втория кръг на италианската Серия А.

Това е единственото дерби и ще се проведе на стадион Олимпико в неделя от 21:45 в град Рим, Италия.

Лацио се намира в много добра форма и няма проблеми с контузени футболисти. Римските орли са на 3-то място в италианската Серия А с актив от 60 точки. Също така победиха в първия от два мача Ред Бул Залцбург с 4:2 в четвъртфиналите на Лига Европа. Рома не отстъпва на своя съперник нито по точки, нито по форма. Римските вълци направиха огромна сензация след като загубиха първия двубой срещу Барселона в четвъртфиналите с 4:1, но ги разгромиха у дома с 3:0 и по този начин се класират за полуфинала на Шампионска Лига! Тима ще е в приповдигнато настроение и ще опита още веднъж да зарадва своите фенове в рамиките на седмицата.

Едно от малкото дербита, в които домакинското предмиство няма никакво значение. Двата най-големи римски гранда са с еднакъв брой точки, което означава равностоен и оспорван мач до последния съдийски сигнал.