Betano България Сезам Спорт PalmsBet: българска верига от казина и зализа за залози bwin безплатен залог

ГЛЕДАЙ ОНЛАЙН: Лайпциг - Атлетико Мадрид (Шампионска лига 2019/20) от 22:00 четвъртък

Шампионска лигаАтлетико МадридЛайпциг

Лайпциг се изправя срещу Атлетико Мадрид в двубой от 1/4-финалите в Шампионска Лига сезон 2019/20 като победителят от тази среща продължава напред в турнира.

Сблъсъкът между двата отбора ще се играе  в четвъртък 13 август от 22:00 на стадион Жозе Алваладе в град Лисабон, Португалия.

Лайпциг се радва на отличен сезон в Бундеслигата като финишираха на 3-то място и то съвсем заслужено, което си е постижение с оглед на огромната конкуренция. Червените бикове показаха отлична игра в защита и по този показател изоставаха единствено от Байерн Мюнхен, а в атакуващ план статистиката ги нареди на трето място. Тима на Юлиан Нагелсман победи Тотнъм в 1/8-финалите, но определено сега ще трябва да се постарае повече. Липсва им ротина в европейските турнири, но определено показват завидни качества. Атлетико Мадрид пет пъти е стигал до тази фаза на турнира за последните седем години като само Байерн и Барса имат по-добър показател. Това определено им дава самочувствие и може тази година да е тяхната и да спечелят трофея. Дюшекчиите псотигнаха серия от единадесет двубоя в Ла Лига без загуба за да си подсигурят място в топ 4 и да играят в Шампионска Лига и догодина. Шест от тези сбълсъци бяха спечелени без да допуснат попадение.

И двата отбора имат добра защита и ако някой успее да отбележи попадение може и да е достатъчно да продължи напред, защото всичко ще се реши в един мач. Надяваме се да видим възможности и пред двете врати и нека по-добрия победи.