Betano България Сезам Спорт PalmsBet: българска верига от казина и зализа за залози bwin безплатен залог

ГЛЕДАЙ ОНЛАЙН: Ливърпул - Челси (Висша Лига) от 18:30 неделя

Висша лигаЛивърпулЧелси

Ливърпул и Челси се изправят един срещу друг в дербито от тридесет и четвъртия кръг на английската Висша Лига.

Сблъсъкът ще се играе  в неделя 14 април от 18:30 часа след обяд на стадион Анфийлд в град Ливърпул, Англия.

Червените са в серия от четири поредни победи в първенството и имат преднина от две точки пред Манчестър Сити, но и среща повече. Ливърпул е непобеден в петнадесет двубоя, успя да надвие с 2:0 Порто в 1/4-финалите на Шампионска Лига и най-вероятно ще продължи напред. Този сезон може да е най-успешния за тима или най-голямото им разочарование и всичко зависи от тях. Челси с лекота печели сблъсъците си в Лига Европа и е основния претендент, но не може да се каже същото за тях в Англия. Сините са на 4-то място, но Арсенал и Манчестър Юнайтед са близо и показват добри резултати. Гостуванията не са силната част на тима, но поне нямат проблеми с контузии и наказани играчи.

И двете страни нямат право на грешка и загуба на дори точка би лишило домакините от титлата, а гостите от зона Шампионска Лига. При положение, че и двете страни разполагат с отлични футболисти ще бъде интересно да видим кой от двамата Юрген Клоп или Маурицио Сари ще изиграе по-добре картите си.