Betano България Сезам Спорт PalmsBet: българска верига от казина и зализа за залози bwin безплатен залог

ГЛЕДАЙ ОНЛАЙН: Локомотив - Тотнъм (Лига Европа - Квалификации 2020/21) от 19:00 в четвъртък

Лига ЕвропаТотнъмЛокомотив

Локомотив Пловдив се изправя срещу Тотнъм в двубой от втория квалификационен кръг за влизане в груповата фаза на Лига Европа сезон 2020/21.

Сблъсъкът между двата отбора ще се играе  в четвъртък 17 септември от 19:00 вечерта на едноименния стадион в град Пловдив, България.

Локомотив победи черногорския Искра с 1:0 в 1/8-финалите за да достигне до тази фаза на турнира и сега се изправя пред огромно предизвикателство. Смърфовете се намират в добра форма и преди загубата в последния кръг от шампиона Лудогорец бяха в серия от четири поредни успеха във всички турнири. Тима на Бруно Акрапович никога не е достигал до груповата фаза на Лига Европа и не се е изправял срещу английски опонент повече от 15 години, когато загуби от Болтън и двете си срещи. Тотнъм никога не е губил квалификационен сблъсък за турнира Лига Европа. Шпорите обаче загубиха последните си два мача като последния бе за английската Висша Лига срещу Евертън с 1:0. Мауриньо ще иска да върне тима си на победния път и да не разочарова повече феновете, затова ще разчита главно на Хюн Мин Сон и Хари Кейн да класират лондонския гранд напред.

Много трудно ще бъде за пловдивския тим да вземе успеха в този сблъсък срещу много по-именития си и опитен съперник, но това далеч не го прави невъзможно. Ще се радваме да видим равностоен и интересен двубой и разбира се на победа на Локомотив срещу Тотнъм.