Betano България Сезам Спорт PalmsBet: българска верига от казина и зализа за залози bwin безплатен залог

ГЛЕДАЙ ОНЛАЙН: Лудогорец - Истанбул Башакшехир (Лига Европа 2017/18) от 22:05 четвъртък

Лудогорец посреща Истанбул Башакшехир в петия кръг от груповата фаза на Лига Европа сезон 2017/18.

Двубоят ще се състой в четвъртък от 22:05 на Лудогорец Арена в Разград.

Лудогорец е лидер в групата с актив от 8 точки, една повече от втория Брага. В група “С“ са още Хофенхайм и конкурента им в този сблъсък Истанбул Башакшехир. Орлите имат само едно поражение, пет равенства и цели деветнадесет победи в последните си двадесет и пет срещи във всички турнири, като загубата е без никакво значение за тях. Турския тим изглежда по-ангажиран с първенството и делят първото място с Галатасарай и са в серия от три поредни мача. Съвсем различно обаче е положението в Лига Европа, където са последни без никакви шансове заради двете загуби и двете равенства до този момент.

Българския тим не успя да вземе трите точки в Турция, но показа по-добра игра. Сега има домакинско предимство и нов шанс за успех над Истанбул Башакшехир.