Betano България Сезам Спорт PalmsBet: българска верига от казина и зализа за залози bwin безплатен залог

ГЛЕДАЙ ОНЛАЙН: Лудогорец - Торпедо Кутаиси (Лига Европа - квалификации) от 20:00 четвъртък

Лудогорец се изправя срещу Торпедо Кутаиси в среща реванш във финална за влизане в групите на Лига Европа.

Този мач ще се състои в четвъртък от 20:00 на стадион Лудогорец Арена в България.

Българския тим е много по-класния от двата и успя да вземе победата в Грузия след като надигра своя опонент с 1:0. Орлите са фаворити и не са отпадали след победа на чужд терен в елиминационната фаза. Лудогорец изненада при равенството със Славия в първенството, но то се дължи на факта, че Пауло Аутуори даде почивка на повечето титуляри за този сблъсък в Лига Европа. Тима на Кахабер Чкетиани няма проблеми с контузени или наказани играчи и въпреки пасива ще опита да зарадва своите фенове и да продължи към групите на втория по сила турнир в Европа.

Победителят се класира за Лига Европа, така че този двубой е много важен и за двата тима. Лудогорец има домакинско предимство и много повече опит от своя опонент, но Торпедо в никакъв случай не трябва да бъдат подценявани. Очакваме все пак домакините да вземат нов успех и краен резултат 3:0.