Betano България Сезам Спорт PalmsBet: българска верига от казина и зализа за залози bwin безплатен залог

ГЛЕДАЙ ОНЛАЙН: Манчестър Сити - Шалке 04 (Шампионска лига 2018/19) от 22:00 вторник

Шампионска лигаМанчестър СитиШалке 04

Манчестър Сити и Шалке 04 отново ще премерят сили като първата среща завърши с много голове и резултат 3:2 в полза на англичаните. Това е втората среща от 1/8-финалите Шампионска Лига.

Сблъсъкът ще се играе  във вторник 12 март от 22:00 на стадион Етихад в град Манчестър, Англия.

Сити са в серия от девет поредни успеха във всички турнири като последния дойде срещу Уотфорд с 3:1 пред собствена публика. Гражданите са в добра форма и вече спечели Карабао Къп след като надиграха Челси на финала. В английската Висша Лига вече са лидер с актив от 74 точки, но са само на една пред Ливърпул и ще трябва да продължат по същия начин ако искат да спечелчт за поредна година. Тима на Хосеп Гуардиола има шанс за требъл, а имайки предвид класата на футболистите, с които разполага и дългата резервма скамейка такъв подвиг изглежда напълно възможен. Шалке 04 изпитва сериозни затруднения и въпреки че играе в най-елитния европейски турнир е замесен в борбата за оцеляване в Бундеслигата през целия сезон. Те имат само 4 точки пред Щутгарт, но се намират в слаба форма и серия от четири поредни загуби във всички турнири. Доменико Тедеско има сериозната задача да запази елитния статут на клуба и всичко друго е на заден план.

Видяхме много попадения и в двете врати миналата среща и сега като неутрални фенове се надяваме да повторят головата фиеста. Въпреки това всичко освен класиране на Манчестър Сити в 1/4-финалите Шампионска Лига би било огромна изненада.