Betano България Сезам Спорт PalmsBet: българска верига от казина и зализа за залози bwin безплатен залог

ГЛЕДАЙ ОНЛАЙН: Манчестър Юнайтед - Барселона (Лига Европа 2022/23) от 22:00 четвъртък

БарселонаШампионска лигаМанчестър Юнайтед

Манчестър Юнайтед се изправя срещу Барселона във втората среща от 1/16-финалната фаза на Лига Европа сезон 2022/23.

Сблъсъкът между двата отбора ще се играе в четвъртък 23 февруари от 22:00 часа вечерта на стадион Олд Трафорд в град Манчестър, Англия.

Манчестър Юнайтед най-накрая започна да прилича на отбора, който бе по времето на сър Алекс Фъргюсън. Червените дяволи нямат загуба в последните си осем двубоя във всички турнири като са записали шест победи. Тима на Ерик тен Хааг победи Лестър с 3:0 в последния кръг на английската Висша Лига и дори има реални шансове за титлата при добро стечение на обстоятелствата. Без проблеми премина през груповата фаза, но веднага след това се изправя пред най-сериозното си предизвикателство. Барселона няма чиста мрежа в Европа през този сезон като са успели да се разпишат в десет поредни гостувания във всички турнири. Каталунците са лидер в Ла Лига с добра преднина пред Реал Мадрид с цели осем точки, така че може да се фокусира изцяло върху този турнир. ТИма на Шави няма сериозни проблеми с контузени или наказани играчи, така че ще може да разчита на най-доброто, с което разполага.

Първата среща между тези два отбора напълно удовлетвори очакванията ни като грандовете вкараха общо четири попадения, играха равностойно и завършиха наравно при резултат 2:2. Надяваме се отново да станем свидетели на епичен сблъсък, отговарящ на два от най-великите европейски клубове.