Betano България Сезам Спорт PalmsBet: българска верига от казина и зализа за залози bwin безплатен залог

ГЛЕДАЙ ОНЛАЙН: Манчестър Юнайтед - Бърнли (Висша Лига) от 22:15 четвъртък

Манчестър ЮнайтедАнглийска висша лигаБърнли

Манчестър Юнайтед се изправя срещу Бърнли в двадесетия кръг на английската Висша Лига  сезон 2021/22.

Сблъсъкът между двата отбора ще се играе в четвъртък 30 декември от 22:15 вечерта на стадион Олд Трафорд в едноименния град, Англия.

Манчестър Юнайтед заема 7-мо място в класирането, но тима има само седемнадесет изиграни мача като останалите бяха отложени заради Covid-19. Червените дяволи са с актив от двадесет и осем точки, а от четвъртата позиция, на която е Арсенал ги делят цели седем, така че нямат правно на повече грешки. Клуба воден от Ралф Рангник няма поражение в седем поредни двубоя във всички турнири, но три от тях са равенства и е видно затруднението на тима да отбелязва голове като в последните четири са успели да вкарат точно по едно попадение. Бърнли се намира в зоната на изпадащите с актив от едва единадесет точки. Тима, обаче има само петнадесет изиграни мача, така че едва ли ще се задържи на осемнадесето място след тях, а и трябва да се отбележи, че в последните пет имат четири равенства и едно поражение за разлика от другите клубове на дъното на таблицата. Шон Дайш няма сериозни проблеми с контузени играчи и ще разчита на най-доброто, с което разполага.

Другият мач за днескашния ден е отложен, така че се надяваме да станем свидетели на интересна и резултатна среща и да не съжаляваме, че няма да има с какво да го заменим при евентуална скучна среща.