Betano България Сезам Спорт PalmsBet: българска верига от казина и зализа за залози bwin безплатен залог

ГЛЕДАЙ ОНЛАЙН: Манчестър Юнайтед - Нюкасъл (Висша Лига) от 21:00 неделя

Висша лигаМанчестър ЮнайтедНюкасъл

Манчестър Юнайтед се изправя срещу Нюкасъл Юнайтед двадесет и петия кръг на английската Висша Лига сезон 2020/21.

Сблъсъкът между двата отбора ще се играе  в четвъртък 21 февруари от 21:00 часа на стадион Олд Трафорд в град Манчестър, Англия.

Манчестър Юнайтед разгроми Реал Сосиедад в четвъртък за Лига Европа и почти си осигури продължаването в 1/8-финалите. Червените дяволи победиха с 4:0 в Торино и сега ще могат да се съсредоточат в първенството, където са на 2-ро място. Тима на Оле Гунар Солскяер има актив от четиридесет и шест точки и малки шансове за титлата, защото градския им съперник Сити е пред тях с цели десет. Въпреки това не могат да се отпускат, защото борбата за местата даваща право на участие в Шампионска Лига е жестока през този сезон. Нюкасъл се намира на 17-та позиция, точно над зоната на изпадащите и ще се бори за оцеляването си през този сезон. Свраките загубиха последния си сблъсък срещу Челси с 2:0 и като цяло имат осем загуби и две победи в последните си десет двубоя във всички турнири. Тима на Стив Брус няма сериозни проблеми с контузени играчи, но е един от най-слабите в първенството що се отнася до гостуванията.

Разликата в класите е очевидна, но този сезон ни предлага много изненади, интересни мачове и големи обрати, така че може да станем свидетели на поредния такъв сблъсък и се надяваме да има много попадения, както е било досега.