Betano България Сезам Спорт PalmsBet: българска верига от казина и зализа за залози bwin безплатен залог

ГЛЕДАЙ ОНЛАЙН: Манчестър Юнайтед - Рома (Лига Европа - 2020/21) от 22:00 в четвъртък

РомаЛига ЕвропаМанчестър Юнайтед

Манчестър Юнайтед се изправя срещу Рома в първия двубой от 1/2-финалите на Лига Европа сезон 2020/21.

Сблъсъкът между двата отбора ще се играе  в четвъртък 29 април от 22:00 на стадион Олд Трафорд в град Манчестър, Англия.

Манчестър Юнайтед записа нулево равенство в последния кръг на английската Висша Лига срещу Лийдс като определено бяха по-добрия отбор, но и двете страни не блестяха с представянето си. Това сложи край на серия от пет поредни успеха във всички турнири и сега ще искат да се върнат на победния път. Червените дяволи почти сигурно ще финишират на 2-ра позиция в първенството, което им дава спокойствие и ще се фокусират върху европейските турнири, където вече отстраниха Реал Сосиедад, Милан и Гранада. Солскяер няма да може да разчита на Антони Марсиал и Фил Джоунс, но те определено не са ключови за клуба през тази кампания. Рома от друга страна няма победа в четири последователни мача като загуби последния срещу Каляри с 2:3. Вълците отстраниха Брага, Шахтьор Донецк и Аякс по пътя си, но сега се изправят пред доста по-силен опонент. В първенството са на 7-мо място като ще се борят със Сасуоло за да го спечелят. Манчини, Педро и Заниоло няма да са на разположение на Пауло Фонсека, но добрата новина за тима е, че са успели да се разпишат във всички освен в един мач до този момент в Лига Европа.

Определено има разлика между двата отбора, но гостите са способни да поднесат изненада. Надяваме се да станем свидетели на равностоен и резултатен сблъсък и нека по-добрия от двата гранда победи.