Betano България Сезам Спорт PalmsBet: българска верига от казина и зализа за залози bwin безплатен залог

ГЛЕДАЙ ОНЛАЙН: Милан - Лудогорец (Лига Европа 2017/18) от 22:05 четвъртък

Милан и Лудогорец се изправят един срещу друг във втората осминафинална среща на Лига Европа сезон 2017/18.

Сблъсъкът ще се проведе в четвъртък от 22:05 на стадион Сан Сиро в Милано, Италия.

Милан си осигури солидна преднина от три гола в първата среща в Разград. Росонерите бяха по-добрия отбор на терена и ще могат да играят доста по-свободно в реванша пред собствена публика. Тима на Дженаро Гатузо се намира в много добра форма и е в серия от десет мача без поражение, като е запазил вратата си суха в шест от тях. Светослав Дяков уцели напречната греда, но това бе най-доброто положение пред българския тим. Лудогорец се върна на победния път през уикенда след като победи Славия с 4:1. Орлите ще дадат всичко от себе си и ще се представят достойно, а добрата новина е, че до този момент нямат поражение далече от дома в тазгодишното издание на Лига Европа.

На Милан им предстой дерби с Рома, така че Гатузо може да даде почивка на някой от титулярните си играчи. Очакваме по-равностойна втора среща и под 2.5 гола в мача.