Betano България Сезам Спорт PalmsBet: българска верига от казина и зализа за залози bwin безплатен залог

ГЛЕДАЙ ОНЛАЙН: Порто - Интер (Шампионска лига 2022/23) от 22:00 вторник

ИнтерШампионска лигаПорто

Порто се изправя срещу Интер във втората среща от 1/8-финалната фаза на Шампионска Лига сезон 2022/23.

Сблъсъкът между двата отбора ще се играе във вторник 14 март от 22:00 часа вечерта на Ещадио до Драгао в едноименния град, Португалия.

Порто се намира в страхотна форма и има само две поражения в последните си двадесет изиграни двубоя във всички турнири като едното е именно срещу този опонент. Драконите имат четири победи у дома срещу италиански тимове до този момент и ще се опитат да запазят непокътната тази статистика. Тима на Серджо Консейсао няма да може да разчита на Жоао Марио и Жоао Марсело, но с оглед на факта, че нямат шансове за титлата в Португалия, където Бенфика има солидна преднина ще дадат всичко от себе си в Шампионска Лига. Интер бе в една от най-трудните групи заедно с Байерн Мюнхен и Барселона като каталунците не успяха д продължат участието си в този турнир, но нерадзурите допуснаха седем попадения, което показва колебливата им игра в защита. Тима на Симоне Индзаги е на 2-ра позиция в Серия А, но без никакви шансове за трофея там заради превъзходството на Наполи през този сезон. Интер загуби в последния кръг от Специя с 2:1 и сега ще трябва да се реваншират на своите фенове.

Първата среща бе равностойна като Интер успя да вземе победата в края на мача след попадението на Лукаку в 86-тата минута. Порто игра с човек по-малко петнадесет минути след втори жълт картон на Отавио и това може би бе разковничето. Надяваме се отново да стане свидетели на интересен мач и повече голове разбира се.