Betano България Сезам Спорт PalmsBet: българска верига от казина и зализа за залози bwin безплатен залог

ГЛЕДАЙ ОНЛАЙН: Португалия - Холандия (УЕФА Лига на нациите - финал) от 21:45 неделя

ХоландияУЕФА Лига на нациитеПортугалия

Португалия и Холандия ще премерят сили във финала на Лига А, УЕФА Лига на нациите за Европейско първенство по футбол 2020.

Сблъсъкът и ще се играе  в неделя от 21:45 вечерта на стадион Ещадио до Драгао в град Порто, Португалия.

Португалия спечели една от най-слабите групи в Лига А, където още за остобрите на Италия и Полша. Отбора не се намира в най-добрата си форма и победата над Швейцария на полуфинала прекъсна серия от четири поредни равенства във всички турнири. Екипа дас Кинтас спокойно можеше да отпадне, но хет трик на звездата им и един от най-добрите футболисти в Света, Кристиано Роналдо ги класира напред. Холандия имаше съвсем различен път и спечели група 1, в която бяха тимовете на Франция и Германия. Те не само завършиха първи, но ги надиграха, а в полуфинала лалетата победиха Англия. Двубоя бе равностоен в редовното време, но в продълженията трите лъва буквално се разпаднаха и загубиха с 3:1.

Това е първия по рода си финал в този турнир и интереса към него е голям. Очакваме да има напрежение в началото, но след това се надяваме да видим по-интересен двубой от финала на Шампионска Лига и попадения и в двете врати.