Betano България Сезам Спорт PalmsBet: българска верига от казина и зализа за залози bwin безплатен залог

ГЛЕДАЙ ОНЛАЙН: Швеция - Англия (Световно първенство - Русия 2018 - четвъртфинал) от 17:00 събота

Швеция и Англия ще премерят сили в четвъртфинална среща на Световното първенство в Русия 2018, която ще определели кой от двата тима ще стигне до полуфинал.

Сблъсъкът ще се състои на 07 юли от 17:00 часа пред пълните трибуни на Космос Арена в град Самара, Русия.

Шведите спечелиха своята група и за никой не бе изненада продължаването им напред. В 1/8-финала победиха с късмет Швейцария и сега се изправят пред първото си предизвикателство в този турнир. Добрата новина за тима на Ян Андерсон е, че няма проблеми с контузени и наказани титулярни играчи. Англия показва добра игра и може би нарочно загуби срещу Белгия за да попадне в по-лесен поток и съответно да стигне до финала. Това съвсем не означава, че класирането им до този етап е незаслужено. Те надиграха силния тим на Колумбия в последния си сблъсък, като двигателя на отбора и основен реализатор Хари Кейн се представя отлично.

Победителят от този двубой ще се изправи срещу победителя между Русия и Хърватия. И двата отбора са с еднакъв брой победи и загуби и подобно представяне, затова е трудно да се определи кой ще продължи напред. Очаква ни един оспорван мач с много единоборства, като се надяваме да има много положения и голове.