Betano България Сезам Спорт PalmsBet: българска верига от казина и зализа за залози bwin безплатен залог

ГЛЕДАЙ ОНЛАЙН: Торино - Лацио (Серия А) от 19:30 събота

Серия АЛациоТорино

Торино се изправя срещу Лацио във втория кръг на италианската Серия А сезон 2022/23.

Сблъсъкът между двата отбора ще се играе в събота 20 август от 19:30 вечерта на стадион Олимпико Гранде в град Торино, Италия.

Торино имаше колебливи представяния в пред сезонната си подготовка, но успя да спечели мача си от първия кръг в италианската Серия А срещу новака Монца с 1:2.Биковете финишираха на 10-то място през изминалия сезон като повечето от победите и точките им дойдоха у дома. Тима на Иван Юрич ще трябва да се потруди доста повече ако иска да вземе дори точка в предстоящия сблъсък. Лацио надигра Болоня с 2:1 след като получиха червен картон още в 6-та минута и изоставаха в резултата през първото полувреме. Римските орли финишираха в топ 5 през миналата година и сега ще се опитат да подобрят представянето си. Тима воден от Маурицио Сари за втора година е един от най-резултатните в гостуванията си със средно по 3.5 гола на мач.

В последните пет двубоя през годините никой от двата отбора не може да вземе надмощие като последните три са завършили наравно. Надяваме се отново да видим равностоен мач и попадения и в двете врати.