Betano България Сезам Спорт PalmsBet: българска верига от казина и зализа за залози bwin безплатен залог

ГЛЕДАЙ ОНЛАЙН: Торино - Улвърхемптън (Квалификации - Лига Европа) от 22:00 четвъртък

Лига ЕвропаУлвърхемптънТорино

Торино и Улвърхемптън ще премерят сили в първия кръг от финалите за влизане в групите на Шампионска Лига.

Това е най-итнересния сблъсък и ще се играе  в четвъртък от 22:00 вечерта на стадион Олимпико в град ТориноИталия.

Италианското първенство все още не е започнало, но Торино се намира в отлична спортна форма, точно както финишира през последния сезон. Биковете са в серия от осем мача без поражение като са спечелили седем от тях. Постигнаха резултати 15:0 и 18:1 и привлякоха нови попълнениея, които ще подсилят отбора. Улвърхемптън също направи значими трансфери най-вече на двамата португалци от Лацио и на младока Меритан Шабани от Байерн Мюнхен. Вълците имат осем победи, едно равенство и една загуба в последните си десет двубоя във всички турнири и нямат проблеми с контузени играчи. Нуну Ешпириту Санту стабилизира клуба в най-силното първенство в Света и сега се опитва да ги наложи и на европейската сцена.

Това може би са двата най-силни клуба в елиминационната фаза на турнира и е жалко, че единия от тях ще трябва да напусне надпреварата. От друга страна това ни дава рядката възможност да видим един изключителен сблъсък между италианския и английския футбол и с оглед на представянето им напоследък много голове и попадения в двете врати.