Betano България Сезам Спорт PalmsBet: българска верига от казина и зализа за залози bwin безплатен залог

ГЛЕДАЙ ОНЛАЙН: Торпедо Кутаиси - Лудогорец (Лига Европа - квалификации) от 219:00 четвъртък

Лудогорец победи Жрински Мостар с общ резултат от двата мача 2:1 в 1/2-финалите за влизане в групите на Лига Европа и сега се изправя срещу грузинския Торпедо Кутаиси във финала.

Първия двубой ще се проведе в четвъртък от 19:00 на стадион Гиви Киладзе в град Кутаиси, Грузия.

Лудогорец загуби шансовете си да играе в Шампионска Лига през този сезон след нелепа загуба от унгарския Мол Види последвана от изненадващо поражение в Първа Лига от Локомотив Пловдив. След това се върна към обичайната си представяне и отстрани Жрински Мостар, а след това победи Бистрица и основния си претендент за титлата ЦСКА София. Орлите нямат проблеми с контузии и са в добра спортна форма. Торпедо Кутаиси от друга страна е едва на пето място в непретенциозното първенство на Грузия. Тима се представя добре в Европа до този момент, но няма достатъчно опит нито потенциал за да играе във втория по важност турнир. Досега имат късмет със слаби опоненти, като сега ще бъде първото им по-сериозно изпитание.

Това е първия път, в който се срещат двата тима. Торпедо Кутаиси разчита основно на домакинските си сблъсъци за да продължава напред, а Лудогорец ще се опита да извоюва успех за да е по-спокоен пред своите фенове. Двубоят ще бъде оспорван и според последните резултати на домакините резултатен.