Betano България Сезам Спорт PalmsBet: българска верига от казина и зализа за залози bwin безплатен залог

ГЛЕДАЙ ОНЛАЙН: Улвърхемптън - Арсенал (Висша Лига) от 21:45 четвъртък

АрсеналАнглийска висша лигаУлвърхемптън

Улвърхемптън се изправя срещу Арсенал в двадесет и четвъртия кръг на английската Висша Лига  сезон 2021/22.

Сблъсъкът между двата отбора ще се играе в четвъртък 10 февруари от 21:45 вечерта на стадион Молиню в едноименния град, Англия.

Улвърхемптън се намира на 8-мо място с актив от тридесет и четири точки след двадесет и един изиграни мача. Вълците са в серия от три поредни победи в първенството, но загубиха за ФА Къп от Норич с 1:0. Като цяло тима на Нуно Ешпирито Санто се намира в добра форма и няма сериозни проблеми с контузени или наказани играчи. Арсенал от друга страна е на 6-та позиция с тридесет и шест точки. Артилеристите загубиха последователно от Манчестър Сити с 1:2 (абсолютно незаслужено) и записаха равенство в последния кръг срещу Бърнли като бяха много по-добрия отбор. Тима на Микел Артета обаче замени серия от пет поредни успеха със серия от три загуби и две равенства и сега ще дадат 100% от възможностите си за да спечелят трите точки.

Разликата между двете страни не е особено голяма и затова ни очаква оспорван и интересен сблъсък като крайния победител е много трудно да бъде предвиден. Като неутрални фенове се надяваме да станем свидетели на голов спектакъл.