Betano България Сезам Спорт bwin най-популярния букмейкър в света

ГЛЕДАЙ ОНЛАЙН: Зоря Луганск - ЦСКА София (Лига на конференциите 2021/22) от 19:45 четвъртък

ЦСКАЛига на конференциитеЗоря Луганск

Зоря Луганск се изправя срещу ЦСКА София в четвъртия кръг от груповата фаза на УЕФА Лига на конференциите сезон 2021/22.

Сблъсъкът между двата отбора ще се играе в четвъртък 04 ноември от 19:45 вечерта на стадион Славутич в град Луганск, Украйна.

Зоря Луганск ще се надява да надгради на доброто си представяне от последния изигран двубой, който спечелиха с 6:1 срещу Металист 1925 в украинската Висша лига. Черно-белите нямат особени шансове за титлата след като Шахтьор Донецк и Динамо Киев иамт съответно шест и девет точки преднина. Тима на Виктор Скрипник заема 3-то място в групата с актив от три точки след две загуби и една победа като са успели да отбележат два и са допуснали шест гола. ЦСКА София от друга страна загуби в последния кръг на българската Първа Лига от Локомотив Пловдив с 3:1 и вече изостава на цели седем точки от лидера в класирането Лудогорец. Армейците заемат последното 4-то място в група С с актив от едва една точка и голова разлика 1:6. Тима на Стойчо Младенов има минимални шансове да продължи напред с оглед на статистиката и представянето им.

Рома и Бодьо/Глимт са лидери в групата с най-големи шансове да продължат напред, докато този сблъсък е по-скоро за престиж, отколкото за продължаване напред в турнира. Въпреки това в София се получи оспорван и интересен мач и се надяваме на същото в Луганск.