Betano България Сезам Спорт PalmsBet: българска верига от казина и зализа за залози bwin безплатен залог

ГЛЕДАЙ ОНЛАЙН: Жрински Мостар - Лудогорец (Лига Европа - квалификации) от 21:00 четвъртък

Жрински Мостар и Лудогорец ще премерят сили във втората полуфинална среща за влизане в групите на Лига Европа.

Този мач ще се състои в четвъртък от 20:00 на стадион Пецара в Широки Бриег, Босна.

Първия двубой в Разград завърши с победа за орлите при резултат 1:0 и доминация на българския тим. Жрински е в негативна серия от три загуби във всички турнири, като са допуснали четири гола и не са успели да се разпишат нито веднъж. Отбора няма опит в европейските турнири и също така ще трябва да се бори за по-предно класиране в първенството, където в момента са на 7-мо място. Лудогорец от друга страна изненадващо отпадна от Мол Види и така приключи тазгодишното им участие в Шампионска Лига. Тима е редовен участник в Европа през последните години и определено разполага с достатъчно потенциал за да стигне до групите и също така без проблем да ги премине.

Домакинското предимство няма да е фактор, защото срещата ще се играе на неутрален стадион, но все пак символичните домакини ще имат много по-сериозна подкрепа и ще се опитат да преодолеят минималната преднина на гостите. Победителят ще се изправи срещу Торпедо Кутаиси или Кукеси във финала за класиране в групите на Лига Европа.